BURGIJA 150MM-PRO ZA BUŠAČ
BURGIJA 150MM-PRO ZA BUŠAČ BURGIJA 150MM-PRO ZA BUŠAČ
BURGIJA 150MM-PRO ZA BUŠAČ
Šifra artikla: 78900607
EAN: 4262466754750
- Burgija za bušač PRO
- 150mm
0,00 RSD
2.529,00 RSD
2.529,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju
Proveri dostupnost
  • NSZ
1
OK
Količina: 1 KOM
2
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
- Burgija za bušač PRO
- 150mm
Slični proizvodi
- Burgija za bušač PRO - 200mm
Cena 2.969,00 RSD
- Zapremina motora: 51.7 ccm 2-takt - Max snaga: 1.65 kW (2.2 KS) - Burgija: 100x80...
Cena 13.999,00 RSD
Zapremina motora: 63 ccm 2-takt - Max snaga: 1.8 kW (2.5 KS) - Zapremina rezervoara: ...
-- Burgija: 100x760 mm za Motorni bušac rupa W-EB 1650
- Zapremina motora: 51.2 ccm 2-takt - Max snaga: 1.65 kW (2.2 KS) - Burgija: 100x80...
- Burgija: 200x760 mm za Motorni bušac rupa W-EB 1650
- Burgija: 150x760 mm za Motorni bušac rupa W-EB 1650