TRAKA PROTIV KLIZANJA 0.35MMX25MMX5M CRNA
TRAKA PROTIV KLIZANJA 0.35MMX25MMX5M CRNA TRAKA PROTIV KLIZANJA 0.35MMX25MMX5M CRNA
WOMAX
Šifra artikla: 0252455
EAN: 4048374063944
- Dimenzija: 0.35 mm x 25 mm x 5 m
- Abrazivna traka protiv klizanja po glatkoj površini
(za stepeništa, klizave ulaze i sl.)
- Boja crna
0,00 RSD
199,00 RSD
199,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju
Proveri dostupnost
  • NSZ
1
OK
Količina: 1 KOM
2
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
- Boja crna
Karakteristika Vrednost
Kategorija LEPKOVI I LEPLJIVE TRAKE
Brend WOMAX
Slični proizvodi
- Plastična traka "gurtna" 15mm x 50m - Kopče za ručnno zatezanje
Cena 499,00 RSD
- Upadljiva crno-žuta traka ya obeležavanje i upozoravanje - Širina: 50mm - Dužina ro...
Cena 329,00 RSD
- Dvokomponentni lepak za plastiku,staklo,drvo,tkaninu... - Vrsta-epoxy - Zapremina 10 m...
- Set sa dve providne trake za pakovanje i praktičnim dispenzerom za jednostavnije i br...
- Visokokvalitetna krep traka - Dužina trake na rolni: 50m - Širina rolne: 48mm
- Visokokvalitetna krep traka - Dužina trake na rolni: 50m - Širina rolne: 38mm
- Visokokvalitetna krep traka - Dužina trake na rolni: 50m - Širina rolne: 30mm
- Visokokvalitetna krep traka - Dužina trake na rolni: 50m - Širina rolne: 25mm
- Visokokvalitetna krep traka - Dužina trake na rolni: 50m - Širina rolne: 19mm
- "NANO" providna dvostrano lepljiva traka - Odlično prijanjanje na većinu materijala ...
- Konac za navoje vodovodnih cevi - Jednostavan za upotrebu - Dužina konca: 50m
- Dispenzer za lepjive trake za pakovanje - Namenjeno za trake širine do 50mm - Za tr...