Sklopka serijska POWER10A 250V~ IP44, bela
Sklopka serijska POWER10A 250V~ IP44, bela Sklopka serijska POWER10A 250V~ IP44, bela
ALING-CONEL
Šifra artikla: A25200
EAN: 8606007589085
-Sklopka serijska
-Ugradnja na zid pomocu vijaka prečnika do 4mm
-Boja kućišta / tastera: bela / bela
-Nominalni struja/napon: 10A / 250V~
-Dimenzije (d, v, š): 70mm x 80mm x 57mm
-Stepen zaštite: IP 44
-Standard: IEC 60669-1, IEC 60529
0,00 RSD
430,00 RSD
430,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju
Proveri dostupnost
  • NSZ
1
OK
Količina: 1 KOM
2
Sačuvajte u listi želja
Pomoć
-Sklopka serijska
-Stepen zaštite: IP 44
Karakteristika Vrednost
Kategorija PREKIDAČI ,KONEKTORI S. GRLA
Težina specifikacija 0 kg
Brend ALING-CONEL
Slični proizvodi
-Priključnica dvopolna dvostruka sa porcelanskim jezgrom -Ugradnja na zid pomocu vijak...
Cena 824,00 RSD
-Priključnica telefonska dvostruka RJ12 6/2 sa dve odvojene linije -Ugradnja u zid u m...
Cena 437,00 RSD
-Kutija razvodna za na zid, ABS g/w 650°C -Ugradnja na zid pomoću 4 vijka prečnika do ...
-Priključnica tropolna sa porcelanskim jezgrom -Ugradnja na zid pomoću vijaka prečnika...
-Priključnica dvopolna sa porcelanskim jezgrom -Ugradnja na zid pomoću vijaka prečnika...
-Kutija razvodna sa 6 uvoda -Uvodnice za kablove do O14mm -Ugradnja na zid pomocu vij...
-Taster sklopka za zvono sa indikacijom -indikacija svetli kada je sklopka isključena,...
-Priključnica tropolna sa porcelanskim jezgrom -Ugradnja na zid pomocu vijaka precnika...
-Priključnica dvopolna sa polikarbonatskim jezgrom -Ugradnja na zid pomocu vijaka prec...
-Sklopka naizmenična -Ugradnja na zid pomocu vijaka prečnika do 4mm -Boja kućišta / t...
-Sklopka jednopolna -Ugradnja na zid pomocu vijaka prečnika do 4mm -Boja kućišta / ta...